Hełmy


Hełm Extreme

Hełm do prac antykorozyjnych Extreme jest niezwykle wygodnym i lekkim hełmem do prac antykorozyjnych. Zaprojektowany tak, aby zapewnić ciągły dostęp powietrza, jednocześnie unikając zaparowania szybki wizjera. W skład hełmu wchodzi również wysokiej klasy regulator powietrza oddechowego. Hełm jest pokryty dodatkową osłoną gumową, która jest wymienna, co znacznie przedłuża żywotność hełmu.

powrót na górę strony


Hełm Nova 3

Hełm łączy przełomową technologię ochrony z zaawansowanym komfortem i funkcjonalnością, przewyższając nawet najbardziej rygorystyczne standardy i wymagania branżowe. Zaprojektowany, aby zoptymalizować bezpieczeństwo i wydajność oraz zminimalizować przestoje pracowników.

Hełm Nova 3 spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa na całym świecie, w tym NIOSH, ANSI Z87.1 – 2010+, ANSI Z89.1 – 2012.

Nova 3 jest tak zaprojektowany, że ciężar hełmu rozkłada się równomiernie na głowę i ramiona dla uzyskania optymalnego komfortu i zapewnienia łatwości poruszania się pracownika.

Dopasowany ochraniacz na szyję zapewnia wsparcie głowy. System “Clever Fit” umożliwia indywidualne dostosowanie kasków do głowy pracownika. Wyściółka jest wykonana tak, aby pochłaniać hałas i chronić słuch operatora. Można ją łatwo wyjąć w celu wyprania.

powrót na górę strony


Hełm Nova 2000

Hełm Nova 2000 jest jednym z najwygodniejszych hełmów dostępnych na rynku. Lekka wyściółka z pianki wewnątrz hełmu zapewnia maksymalny komfort i zmniejsza hałas do minimum. Miękka, „oddychająca” wewnętrzna peleryna umożliwia doskonały przepływ powietrza podczas wykonywania prac antykorozyjnych.

Zaawansowany system kanałów dystrybucyjnych powietrze pozwala na stały przepływ powietrza do oddychania i zapobiega parowaniu. Duży, podwójny, panoramiczny wizjer oferuje optymalną widoczność bez drażniących odblasków bocznych.

Dodatkowo, hełm jest wyposażony w system “tear-off”, czyli wielowarstwowa nakładka ochronna na wizjer. Wymiana warstwy ochronnej polega na jej zerwaniu i następuje bez zdejmowania hełmu oraz przerwy w pracy, co pozwala zwiększyć wydajność.

Hełm do prac antykorozyjnych Nova 2000 występuje w komplecie z:

powrót na górę strony


Hełm Nova 1

Hełm Nova 1 spełnia najwyższe standardy dotyczące układów oddechowych, w tym CE i AS / NZS. Hełm został zaprojektowany specjalnie do ochrony przy obróbce strumieniowo-ściernej oraz przy pracach piaskarskich i śruciarskich. Izolacja wewnętrzna skutecznie zmniejsza hałas. Hełm jest wyposażony w wydajny system oddechowy, wyściółkę z pianki i oddychającą wewnętrzną pelerynę. Zaawansowany system dystrybucji zapewnia stały przepływ powietrza oddechowego i zapobiega parowaniu wizjera.

powrót na górę strony


Hełm Astro

Astro to lekki (1,2 kg), kompaktowy hełm przeznaczony do obróbki strumieniowo-ściernej. Posiada duży prostokątny wizjer, który zapewnia doskonałą widoczność bez zniekształceń. Dodatkową zaletą jest system “tear-off”, czyli wielowarstwowa nakładka ochronna na wizjer. Wymiana warstwy ochronne polega na jej zerwaniu i następuje bez zdejmowania hełmu oraz przerwy w pracy, co pozwala zwiększyć wydajność.

powrót na górę strony