Zawór sterowania

Przedstawiamy rozwiązania Firmy AIRBLAST w kwestii sterowania oczyszczarkami / piaskarkami w sposób pneumatyczny i elektro-pneumatyczny

 

Sterowanie pneumatyczne

Zawór sterowania RCV 125

Zawór sterowania oczyszczarką RCV 125 Firmy AIRBLAST umożliwiający włączanie i wyłączanie oczyszczarki (rozpoczęcie i zakończenie czyszczenia) przy jednoczesnej dekompresje zbiornika podczas przerw w pracy. Standardowo dźwignia DMH jest umieszczona na końcu węża roboczego (bezpośrednio przy oprawie dyszy) aby umożliwić operatorowi sterowanie oczyszczarką.

  • 3-12 barCiśnienie robocze

  • od – 5oC do +50oC Temperatura pracy:

Zawór sterowania Combo ACV

Zawór zdalnego sterowania oczyszczarką ACV Combo Firmy AIRBLAST , jest zaworem podwójnego działania, łączący funkcję dekompresji zbiornika ciśnieniowego. Zawór może współpracować z każdym typem zbiornika oczyszczarki. Charakterystyczną cechą urządzenia jest prosta, kompaktowa konstrukcja, łatwa obsługa i bezawaryjność . Sterowany jest za pomocą dźwigni DMH.

  • 3-12 barCiśnienie robocze

  • od – 5oC do +50oC Temperatura pracy

Dźwignia sterująca DMH

Dźwignia sterująca oczyszczarkami/ piaskarkami DMH 125 Firmy AIRBLAST służy do sterowania w urządzeniach przeznaczonych do obróbkii strumieniowo ściernej . Jest to dźwignia sterująca impulsem pneumatycznym używana w układach wraz z zaworami sterującymi :
Zawór sterowania RCV 125, RMS 2000,
Zawór sterowania Combo ,
Zawór sterowania BRS,
Auromatyczne systemy sterowania zaciskające się na wężu ścierniwa,
Zawory sterowania do małych oczyszczarek RCV 50 RMS 50

Zawór sterowania RCV 50


Zawór zdalnego sterowania oczyszczarką RCV 50 Firmy AIRBLAST umożliwia operatorowi rozpoczęcie lub zatrzymanie procesu piaskowania-oczyszczania z odległego punktu, z miejsca pracy. Jest on obowiązkowy jako urządzenie bezpieczeństwa wg przepisów dotyczących ochrony operatora. Sterowany jest za pomocą dźwigni DMH.
Zawór zdalnego sterowania oczyszczarką RCV 50 Firmy AIRBLAST jest stosowany do małych piaskarek o pojemnościach 18 l. oraz 60 l.
3-12 bar – Ciśnienie robocze

od – 5oC do +50oC Temperatura pracy

Najnowsze wpisy