O nas


Airblast Poland

Jesteśmy oddziałem holenderskiej firmy Airblast, która od ponad czterdziestu lat tworzy najwyższej jakości sprzęt dla przemysłu antykorozyjnego. Oferujemy urządzenia i akcesoria w pełni zgodne z certyfikacją regionalną, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania pozwalają zwiększyć wydajność pracy jednocześnie zmniejszając koszty związane z procesem obróbki i wykańczania powierzchni. Projektujemy, budujemy i instalujemy mobilne komory do śrutowania.

W naszej ofercie znajdują się m. in.:

Jako partner w biznesie stawiamy na indywidualne podejście do oczekiwań klientów. Doradzamy i pomagamy w doborze sprzętu, przedstawiamy ofertę dostosowaną do realnych potrzeb, a jeżeli zajdzie taka potrzeba tworzymy niestandardowe rozwiązania dla konkretnych zastosowań.

powrót na górę strony


Media społecznościowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na Facebook’u oraz obserwowania naszego profilu na Instagram’ie. Wkrótce pojawią się tam informacje o firmie Airblast, oferowanych produktach i nie tylko.

 facebook.com/airblastpl/             instagram.com/airblastpl/

powrót na górę strony


Historia Airblast

Od 1974 roku Airblast jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań do śrutowania i malowania dla przemysłu antykorozyjnego.

Firma współpracuje z klientami na całym świecie dzięki sieci biur, dostarczając wypróbowany i przetestowany sprzęt, a także opracowując rozwiązania dostosowane do konkretnych zastosowań. Wszystkie urządzenia Airblast są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i przechodzą rygorystyczne kontrole jakości przed wysyłką. Airblast posiada zakłady produkcyjne rozmieszczone w Europie i na Dalekim Wschodzie.

powrót na górę strony


Odpowiedzialność społeczna i środowiskowa

Airblast inwestuje w długoterminową współpracę z klientami dzięki etycznym i moralnym praktykom biznesowym. Airblast pozostaje zawsze do dyspozycji swoich klientów w zakresie rozwiązań obróbki powierzchni.

Mając na uwadze odpowiedzialność środowiskową, Airblast angażuje się w program badań i rozwoju technologii ułatwiających bez emisyjne piaskowanie, śrutowanie i malowanie, a także w program edukacyjny promujący działania przyjazne dla planety.

powrót na górę strony