Piaskarki


Seria “RED”

Urządzenia oczyszczająco-piaskujące z serii “RED” są wysokowydajnymi, jednokomorowymi i jednostanowiskowymi maszynami spełniającymi wszelkie wymogi przewidziane przepisami branżowymi. Posiadają certyfikat CE i są dostarczane z pełną międzynarodową certyfikacją testów. Zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować szybkie napełnianie, nieograniczony przepływ powietrza, jak i łatwy dostęp do podzespołów w celu kontroli i konserwacji. Precyzyjne zawory dozujące zapewniają dokładną regulacje ilości ścierniwa. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów ścierniw stosowanych w obróbce  strumieniowo-ściernej.

Kod

Rozmiar (średnica x wysokość)

Pojemność

Waga

ABSC-18

258 X 781

18 litrów

40

ABSC-50

630 X 1150

50 litrów

77

ABSC-100

800 X 1150

100 litrów

105

ABSC-200

850 X 1450

200 litrów

161

 Cechy urządzenia:

Urządzenia są standardowo wyposażone w:

powrót na górę strony


Seria AB-1060 /1070

Oczyszczarki bezpyłowe z serii AB-1060/1070  to ciśnieniowe urządzenia do śrutowania dostępne w różnych wersjach. AB-1060 najlepiej sprawdza się przy czyszczeniu podciśnieniowym lekkimi i średnio ciężkimi materiałami ściernymi takimi jak tlenek glinu, garnet, kulki szklane i tworzywa sztuczne. Przy średniej szerokość czyszczenia 50 mm, urządzenie to jest najczęściej używane przy konstrukcjach zbiorników, ciężkich konstrukcjach stalowych, budowach statków i jachtów, czyszczeniu i wykańczaniu spoin, konstrukcji rurociągów, procesów metalizacji powłok termicznych, kauczuku, okładzin walcowanych, w przemyśle lotniczym, pracach konserwacyjnych  w rafineriach, obróbce granitu i kamienia naturalnego, konstrukcjach betonowych i ich remontach, zmianie oznaczeń i okładzin dróg, przemyśle poliestrowo-szklanym, walcowaniu i regeneracji sit.

Właściwości:

Korzyści:

powrót na górę strony


EDUCT-O-MATIC

Oczyszczarka bezpyłowa Educt-O-Matic to lekkie, przenośne urządzenie do obróbki strumieniowo-ściernej połączone z integralnym systemem odzyskiwania ścierniwa. Podczas piaskowania ścierniwo jest w stałym obiegu, a pył i inne zanieczyszczenia powstałe podczas pracy zasysane są do worka na odpady. Urządzenie posiada wymienne końcówki przystosowane do różnych powierzchni przykładowo płaskich, czy narożnikowych.

powrót na górę strony