Zawory sterujące


Zawór RCV 50

Zawór zdalnego sterowania oczyszczarką RCV 50 umożliwia operatorowi rozpoczęcie lub zatrzymanie procesu piaskowania-oczyszczania z miejsca pracy odległego od urządzenia dostarczającego materiał czyszczący. Należy do obowiązkowego wyposażenia zestawów do  piaskowania-oczyszczania jako urządzenie zabezpieczające operatora. Zawór jest sterowany za pomocą dźwigni DMH i może być stosowany do małych piaskarek o pojemnościach od 18 l do 60 l.

Najważniejsze parametry:

 

powrót na górę strony


Zawór RCV 125

Zawór sterujący RCV 125 umożliwia włączanie i wyłączanie oczyszczarki (rozpoczęcie i zakończenie czyszczenia) przy jednoczesnej dekompresji zbiornika podczas przerw w pracy. Standardowo dźwignia DMH jest umieszczona na końcu węża roboczego (bezpośrednio przy oprawie dyszy), co umożliwia operatorowi wygodne sterowanie oczyszczarką.

Najważniejsze parametry:

powrót na górę strony


Zawór Combo ACV

Zawór zdalnego sterowania oczyszczarką ACV Combo jest zaworem podwójnego działania posiadającym funkcję dekompresji zbiornika ciśnieniowego. Zawór może współpracować z każdym typem zbiornika oczyszczarki. Zalety to prosta, kompaktowa konstrukcja urządzenia, łatwa obsługa i bezawaryjność. Zawór jest sterowany za pomocą dźwigni DMH.

Najważniejsze parametry:

powrót na górę strony


Dźwignia DMH

Dźwignia sterująca oczyszczarkami i piaskarkami DMH służy do sterowania urządzeniami przeznaczonymi do obróbki strumieniowo-ściernej. Dźwignia steruje impulsem pneumatycznym i może być używana w układach z zaworami sterującymi:

powrót na górę strony